Spoločnosť ZBP s.r.o je nástupkyňou firmy ZERA ktorá sa na ňu v roku 2018 pretransformovala.  Počas viac ako dvadsiatich rokov sme sa vypracovali na jedného z najlepších a najspoľahlivejších partnerov v oblasti BOZP, OPP a CO.

Napriek tomu, že plnenie opatrení v oblasti BOZP a OPP, je povinnosťou pre všetky firmy ktorá je daná zákonom, nemusí to byť pre Vás vôbec komplikované. Sme tu pre prípad, že by sa Vám nechcelo čítať zákon od A po Z a robiť si poznámky. To preto, aby ste náhodou na nič nezabudli a nemuseli platiť. Peniaze sa predsa dajú použiť aj iným a príjemnejším spôsobom.

Viete napríklad, že každý nový zamestnanec vo Vašej spoločnosti je povinný už v prvý deň po nástupe do zamestnania absolvovať školenie o BOZP? Nie? Ani nemusíte! My tie školenia poskytujeme! Viete, že každá spoločnosť musí vlastniť dokumentáciu o BOZP a OPP? Nie je hanbou nevedieť to. Hanbou by bolo,  nemať ju v prípade, že príde kontrola. To Vám s nami nehrozí! Postaráme sa totiž aj o vyhotovenie Vašej dokumentácie. Predstavte si, že vo Vašej spoločnosti dôjde k zraneniu zamestnanca. Už to je samo o sebe veľmi nepríjemné.  Prešetriť udalosť a napísať o nej zápis, môže byť v tých chvíľach čertovsky ťažké. Ak nemáte pri sebe oporu ktorá sa vie orientovať v danej problematike.  Ak hej, potom sa nemáte čoho báť. My ponúkame druhú možnosť. Stará známa pravda hovorí : ” Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán!” Je to pravda. My však veríme, že každý si môže napísať vlastný pekný príbeh. Bez komplikácií.